Zásady ochrany osobných údajov pre handmade eshop www.mojkacikovo.sk

Monika Boborová – Mojkáčikovo,

so sídlom Obchodná 5, Volkovce 95187,

telefonný kontakt +421 950 436 258

email info@mojkacikovo.sk,

IČO: 54865573

DIČ: 1121470416

 

  1. Zodpovednosť za spracovanie osobných údajov Monika Boborová – Mojkáčikovo je zodpovedná za spracovanie osobných údajov zákazníkov, ktorí nakupujú v handmade eshope.

 

  1. Aké osobné údaje zbierame a prečo ich zbierame? Zbierame osobné údaje, ktoré nám poskytnete pri nákupe v eshope, ako sú Vaše meno, adresa, emailová adresa a telefónne číslo. Tieto údaje potrebujeme na vybavenie Vašej objednávky, na jej doručenie a na komunikáciu s Vami v prípade potreby.

 

  1. Súhlas so spracovaním osobných údajov Vaše osobné údaje budú spracovávané výhradne na účely vybavenia Vašej objednávky. Pri poskytnutí osobných údajov v rámci objednávky vyjadrujete súhlas so spracovaním týchto údajov.

 

  1. Uchovávanie a ochrana osobných údajov Vaše osobné údaje sú uchovávané v bezpečí a chránené pred neoprávneným prístupom. Neposkytneme ich žiadnym tretím stranám, okrem prípadov, keď to bude nevyhnutné na vybavenie Vašej objednávky (napr. doručovateľskej spoločnosti).

 

  1. Práva zákazníkov Máte právo kedykoľvek požiadať o informácie o tom, aké osobné údaje o Vás máme uložené, ako aj o ich úplnom vymazaní z našej databázy. Máte tiež právo požiadať nás o úpravu, doplnenie alebo opravu svojich osobných údajov.

 

  1. Zmeny v zásadách ochrany osobných údajov V prípade zmien v našich zásadách ochrany osobných údajov Vás o tom budeme informovať na našej webovej stránke.

 

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich zásad ochrany osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese info@mojkacikovo.sk.