O NÁS

Vitajte na stránke Mojkáčikovo.

Môžete tu nájsť ručne vyrábané produkty pre deti i dospelých. Voláme sa Veronika a Monika-sme švagriné, ktoré spája láska k tvorivosti. Už od malička sme rady vymýšľali rôzne veci, ktoré by potešili nás i našich blízkych. Preto sme sa rozhodli založiť značku Mojkáčikovo a ponúknuť naše originálne výtvory aj Vám.

Naše produkty sú všetky ručne šité a vyrábané z kvalitných materiálov a s veľkou starostlivosťou. Ponúkame Vám hračky, hniezda, zavinovačky, mackov, mojkáčikov, vankúše a mnoho iného. Všetko je navrhnuté tak, aby bolo nielen pekné, ale aj praktické a pohodlné. Naše produkty sú ideálne ako darčeky pre Vašich najmenších, alebo pre Vás.

Na našej stránke si môžete prezrieť našu ponuku, objednať si, čo sa Vám páči, alebo nám napísať svoje priania a my sa ich pokúsime splniť. Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že sa Vám budú naše mojkáčikovské produkty páčiť.

SPOKOJNÚ ZÁKAZNÍCI

Som maximálne spokojná s prístupom a výrobkami od Mojkáčikova. Výrobky sú ešte krajšie ako na fotkách a ceny sú vyhovujúce tej kvalite …

Laura Blehová

Najväčšia spokojnosť, ☺️ balíček došiel v poriadku a je nielen nádherný ako na fotkách ale aj naživo a materiál či samotné prevedenie ani nehovorím. Ďakujem ešte raz a určite vrelo odporúčam túto stránku.❤️…

Adela Chovaniaková

Šikovný prístup, skvela komunikácia!

Patrícia Slotová

NAŠE POSLANIE

Tvoríme predmety s láskou pre Vás.

c

Driven by love

c

Creative & inspiring

e

Sustainable & friendly

.

NEWSLETTER

Nezmeškajte najnovšie zľavy a akcie